einverstanden Wir verwenden Cookies, um unsere Webseite für Sie möglichst benutzerfreundlich zu gestalten. Wenn Sie fortfahren, stimmen Sie der Verwendung von Cookies auf dieser Webseite zu. Weiterführende Informationen erhalten Sie in der Datenschutzerklärung.

gmejnske zarjadnistwo

Južna dróha 4
02943 Hamor / Hornja Łužica
Tel.: 035774 / 354-0
Fax: 035774 / 3 54 44
Mejlka: gemeindeverwaltung@boxberg-ol.de
Web: www.boxberg-ol.de
Ust-IdNr.: DE140768542

rěčne hodźiny

póndźelu 09:00 hodź - 12:00 hodź
wutoru 09:00 hodź - 12:00 hodź a
14:00 hodź - 18:00 hodź
srjedu zawrjene
štwórtk          09:00 hodź - 12:00 hodź a
14:00 hodź - 16:00 hodź
pjatk
09:00 hodź - 12:00 hodź

Na zakładźe Covid1-pandemije wostanje gmejnske zarjadnistwo na dalše za zjawnosć zawrjene. Při wažnych naležnosćach wobroćće so prošu telefonisce abo z mejlku na wotpowědneho sobudźěłaćerku/ja. Wuwzate su naležnosće, kotrež so  njehodźa přestorčić, kaž naležnosće stawnistwa a wobydlerskeho zarjada.

Sobudźěłaćerki/jo gmejnskeho zarjadnistwa gmejny Hamor / Hornja Łužica

wjesnjanosta knjez Junker 035774 354-0
buergermeister@boxberg-ol.de
sekretariat knjeni Röhle 035774 354-0
gemeindeverwaltung@boxberg-ol.de
naležnosće Bjerwałdski jězor/       
hospodarske spěchowanje
knjez Krautz 035774 354-33
baerwalder-see@boxberg-ol.de

hłowny zarjad

   
nawoda zarjada knjez Leffs 035774 354-14
arian.leffs@boxberg-ol.de
stawnistwo/ dźěćace
dnjowe přebywanišća
knjeni Mielsch 035774 354-19
standesamt@boxberg-ol.de
pasy a přizjewjenje         knjeni Urban 035774 354-16
a.urban@boxberg-ol.de
personalne naležnosće knjeni Wels 035774 354-26
i.wels@boxberg-ol.de

porjad/přemysło/
wohnjowe wobory

knjeni Sock 035774 354-23
amdrea.sock@boxberg-ol.de
porjad/ přemysło/
kěrchow/namakanki
knjeni Hundro 035774 354-22
b.hundror@boxberg-ol.de

zjawnostne dźěło/
hamtske łopjeno

knjez Schöbel          035774 354-30
info@boxberg-ol.de

komorniski zarjad

   
nawoda zarjada knjez Bänsch 035774 354-13
u.baensch@boxberg-ol.de
kasa/ spěchowanske srědki knjeni Müller 035774 354-18/24
ch.mueller@boxberg-ol.de
kasa knjeni Siesing 035774 354-31
a.siesing@boxberg-ol.de
ležownosće knjeni Lukas 035774 354-27
antje.lukas@boxberg-ol.de
dawki knjeni Brunsch 035774 354-32
m.brunsch@boxberg-ol.de

twarski zarjad

   
nawodnica knjeni Kokles 035774 354-15
c.kokles@boxberg-ol.de
sobudźěłaćer twarski zarjad knjez Reimann 035774 354-34
n.reimann@boxberg-ol.de
sobudźěłaćerka twarjenja a 
ležownosće
knjeni Sigismund           035774 354-25
s.sigismund@boxberg-ol.de